Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Zawody różne malowanki


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zawody kolorowanka - robotnik

Zawody kolorowanka - robotnik

   Pracy tej często nie widać, ale przy wyprodukowaniu czegoś prostego lub bardzo skomplikowanego najczęściej potrzeba ludzi. Dzięki ich ciężkiej pracy my możemy korzystać z dobrodziejstw, które ułatwiają nam często życie codzienne. To właśnie robotnicy wykonują ogromną ilość pracy w fabrykach a my z tego korzystamy. Zapraszamy do druku i przekazania dzieciom tej kolorowanki.

Zawody malowanki - architekt

Zawody malowanki - architekt

   Architekt ma bardzo ciekawą ale i zarazem bardzo odpowidzialną pracę do wykonania. Musi on zaprojektować budynek tak, by ładnie wyglądał, nie był zbyt drogi a także był dobrze zaprojektowany a przez to bezpieczny. Kolorowanka do druku.


Zawody malowanki - nurek

Zawody malowanki - nurek

    Nurkowanie to nie tylko sport. To również zawód i jest wiele osób, które w ten sposób zarabiają na życie swoje i swojej rodziny. Zapraszamy zatem do korzystania i drukowanie dzieciom tej kolorowanki.


Zawody malowanki - generał

Zawody malowanki - generał

  Generał to osoba, która zarządza wieloma ludźmi zarówno szeregowymi żołnierzami jak równeż oficerami. Kolorowanka z generałem w roli głównej. Zapraszamy do przekazywania dzieciom wydruków tej kolorowanki.


Zawody malowanki - student

Zawody malowanki - student

Ta kolorowanka świetnie nadaje się na zajęcia związane z tym, aby dzieci poznawały różne role społeczne.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone