Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Zawody różne malowanki


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zawody malowanki - biznesmen

Zawody malowanki - biznesmen

   Tam gdzie ludzie mają pracę to często otrzymują ją właśnie od biznesmena. To dzięki jego wysiłkom i często poniesionym wyrzeczeniom oni mogą pracować i utrzymywać swoją rodzinę. Zapraszmy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.

Zawody malowanki do druku malarz

Zawody malowanki do druku malarz

  Malarz to również osoba, która rysuje artystyczne obrazy. Dzięki temu możemy podziwiać różne dzieła, które niejednokrotnie fascynują lub też przenoszą nas w wyobraźni w miejsca które przedstawiają. Kolorowanka dla dzieci do wydruku i przekazania im.


Kolorowanka - praca na budowie

Kolorowanka - praca na budowie

    Praca na budowie choć niejednokrotnie bardzo ciężka jest jednak bardzo pożyteczna, bo po jakimś czasie możemy cieszyć się wygodą mieszkania w ciepłym domku czy mieszkanku. Kolorowanka do druku i przekazania dzieciom.


Zawody malowanki - żeglarz

Zawody malowanki - żeglarz

    Żeglarz to zawód bardzo przydatny i pożyteczny. Wiele towarów, które znajdujemy w sklepie przypłynęło na statkach do Europy często z Chin. Tę pracę musił ktoś wykonać... Tym waśnie kimś są żeglarze. Kolorowanka dla dzieci do wydruku i do przekazania im.


Zawody kolorowanki - profesor - naukowiec

Zawody kolorowanki - profesor - naukowiec

   Gdy ktoś ma ogromną wiedzę i jeszcze do tego chce i umie się nią dzielić to powinien być naukowcem i profesorem. Tak to bardzo ważny zawód, bo dzięki niemu różne dziedziny życia się rozwijają. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone