Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Zawody różne malowanki


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Kolorowanka zawody - klaun

Kolorowanka zawody - klaun

    Klaun zawód osoby, która najczęściej pracująca w cyrku i jej zadaniem jest tak się ubrać i zachowywać, by rozweselać ludzi. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom o tematyce klown.

Zawody malowanki - kamerzysta

Zawody malowanki - kamerzysta

   Kamerzysta to zawód, który pozwala na późniejsze odtworzenie obrazu i dźwięku z miejsc często oddalonych od nas tysiące kilometrów. To bardzo pożyteczny zawód. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tych malowanek.


Zawody - klaun

Zawody - klaun

   Klaun to zawód, którego zadaniem jest rozśnieszanie i rozweselanie ludzi. Zapraszamy do drukowania kolorowanek z różnymi zawodami i uczenie dzieci co dany zawód oferuje pozostałym ludziom.


Kolorowanka zawody - listonosz na rolkach

Kolorowanka zawody - listonosz na rolkach

    Listonosz to bardzo ważny zawód od setek już lat. Dziś choć nastała era Internetu, komórek e-maili i listów wysyła się nieco mniej to jednak wciąż poczta nadal działa prężnie bo przecież dzięki sklepom internetowym zwięszyła się ilość paczek nadawanych. Kolorowanka przedstawia listonosza, który na rolkach rozsyła listy. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanka zawody malarz

Kolorowanka zawody malarz

    Zawód malarz może oznaczać zarówno osobę, która zajmuje się malowaniem ścian jak również malowaniem obrazów. Tym razem chodzi nam o ten pierwszy zawód, który troszczy się o to by budynek miał czyste i ładnie wyglądające ściany. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone