Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Zawody różne malowanki


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zawody malowanki - informatyk

Zawody malowanki - informatyk

    Informatyka to fach, który wymaga od człowieka wielu sił na to by dogonić to co się aktualnie na świecie dzieje. Nie jest to łatwe, bo informatyka bardzo się rozrosła i niemal codziennie coś się w niej zmienia i rozwija. Przez to jednak jest bardzo ciekawą nauką. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.

Zawody kolorowanki podróżnik

Zawody kolorowanki podróżnik

    Może samo podróżowanie nie jest jeszcze zawodem to jednak podróżowanie w celu robienia reportaży, robienie ciekawych zdjęć, pisania książek lub artykułów z wydarzeń czy zjawisk przyrody śmiało może być sposobem na życie zawodowe. Zapraszamy do korzystania i przekazywania tej kolorowanki dzieciom.


Zawody kolorowanki - chemik

Zawody kolorowanki - chemik

    Tam gdzie potrzeba połączyć kilka składników chemicznych razem to często przydałby się ktoś kto się na tym zna. Tym kimś jest chemik. Kolorowanka do druku i przekazania dzieciom.


Zawody malowanki stazak dzwoni na alarm

Zawody malowanki stazak dzwoni na alarm

    Tam gdzie jest realne zagrożenie ludzie muszą być czujni. Takiemi osobami są strażacy, którzy wyczekują na ewentualny sygnał do działania. Gdy tak sytuacja się zdarza wówczas pędzą by gasić pożar. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom kolorowanki.


Zawody malowanki - malarz

Zawody malowanki - malarz

   Pod pojęciem malarz mogą się kryć dwa zawody jeden to taki, który maluje obrazy a drugi to taki, który maluje ściany na jeden lub więcej kolorów. Oba są bardzo ważne i pomagają nam wszystkim. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone