Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Zawody różne malowanki


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zawody - rolnik - farmer

Zawody - rolnik - farmer

   Nie każdy musi lubieć pracować na polu i całe szczęście nie każdy musi. Dzięki rolnikom my możemy zajmować się innymi sprawami. Zapraszamy do druku kolorowanek o tematyce rolnik

Zawody kolorowanka - nauczyciel

Zawody kolorowanka - nauczyciel

    Bycie nauczycielem nie zawsze jest łatwe, bo przecież trzeba prowadzić lekcje wśród wielu dzieci, znać się na tym o czym się mówi, ciągle się rozwijać oraz umieć zapanować na tak dużą liczbą ludzi. Zapraszamy do przekazania dzieciom kopii tej kolorowanki.


Zawody kolorowanki - fotoreporter

Zawody kolorowanki - fotoreporter

    Zawód fotoreportera do najłatwiejszych nie należy. Taka osoba musi wyczuć odpowiednie miejsce, sytuację oraz chwilę, by zrobić najlepsze z możliwych ujęć a następnie często też opisać co się w danym miejscu działo. Kolorowanka do druku do przekazania dzieciom.


Zawody kolorowanki - nauczyciel

Zawody kolorowanki - nauczyciel

    Uczenie się to jest bardzo istotna część naszego życia. Człowiek w praktyce uczy się całe życie. Dzięki dobrym nauczycielom proces ten można znacznie przyspieszyć. Zapraszamy do drukowania kolorowanki o tematyce.


Zawody dawny żołnierz

Zawody dawny żołnierz

    Dawniej żołnierz nosił zbroję, hełm, tarczę oraz broń. Dziś wygląda to nieco inaczej, jednak zawód ten nadal jest obecny wśród zawodów świata. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone