Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Obrazki do dokończenia


Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Obrazki do dokończenia - kon

Obrazki do dokończenia - kon

Galopujący koń to temat tej malowanki kolorowanka jest niedokończona dlatego wymaga od dziecka większego zaangażowania. Z tego powodu zachęcamy do wydrukowania i przekazania jej dzieciom nieco starszym.
Obrazek do dokończenia - dziecko bawi się klockami

Obrazek do dokończenia - dziecko bawi się klockami

To jest bardziej wymagająca kolorowanka gdyż oprócz kolorowania potrzebne są też umiejętności rysowania. Zachęcamy rodziców do przekazywania tej niedokończone kolorowanki własnym pociechom.

Obrazki do dokończenia - manifest

Obrazki do dokończenia - manifest

Malowanka do dokończenia w przedstawiająca manifest bądź też osobę, która chce coś zakomunikować innym poprzez wielki transparent. Warto wydrukować obrazek i przekazać go dziecku do dokończenia. Ciekawe o wpisze w okienko transparentu...

Obrazki do dokończenia - notatnik

Obrazki do dokończenia - notatnik

Prosta kolorowanka, która jest jakby tylko ramką tego co może powstać po daniu dziecku ołówka. Zachęcamy do twórczej pracy.

Obrazki do dokończenia - mężczyzna i kobieta

Obrazki do dokończenia - mężczyzna i kobieta

Prosta malowanka przedstawiająca mężczyznę i kobietę a właściwie proste kształty wymagająca od dziecka dodatkowej pracy by dorysować brakujące elementy typu oczy, usta, nos, sweter oraz spodnie.
Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone