Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Obrazki do dokończenia


Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Obrazki do dokończenia - wchodzenie po schodach

Obrazki do dokończenia - wchodzenie po schodach

     Ratujmy tego człowieka! Bo przecież jak wyjdzie na górę to może spaść z tych schodów. Ten rysunek jest w budowie. W sumie to sam człowiek też jeszcze nie ma oczu, włosów itd. Tak, bo jest to obrazek do dokończenia i do pokolorowania przez dziecko. Najpierw jednak trzeba go dostarczyć dziecku w postaci wydruku.

Obrazki do dokończenia - krajobraz

Obrazki do dokończenia - krajobraz

    To nie jest typowa kolorowanka, bo jest to obrazek do dokończenia. Tak, warto go jeszcze uzupełnić różnymi elementami a może nawet ludźmi. Zechęcamy do druku i oddania go dziecku.


Obrazki do ukończenia - pingwin

Obrazki do ukończenia - pingwin

Prosta malowanka dla dzieci dodatkowo zawierająca elementy nauki rysowania. Dziecko, które ją otrzyma oprócz pokolorowania ma za zadanie dorysować brakujące składniki a także może dodatkowo dorysować całą scenerię krainy pingwinów.

Obrazki do dokończenia - torba papierowa

Obrazki do dokończenia - torba papierowa

Obrazek przedstawia torbę która śmiało może stać się z torbą na prezent. Wystarczy tylko odpowiednio ją ubarwić by nadawała się na na przykład imieniny.

Obrazki do dokończenia - praca w kuchni

Obrazki do dokończenia - praca w kuchni

Kolorowanka z serii dokończ obrazek przedstawiająca dwoje dorosłych osób, którzy mają fartuchy do pracy kuchni. Zachęcamy do wydrukowania tej malowanki i przekazania jej dzieciom.
Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone