Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Malowanki straż pożarna, karetka


1

Malowanki bajkowa straż pożarna

Malowanki bajkowa straż pożarna

    Gdy w okolicy wybuch pożar to właśnie akcja ratunkowa strażaków wtedy ma swoją ciężką pracę do wykonania. Prezentujemy tu strażaków w akcji. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.

Malowanki stacja straży pożarnej

Malowanki stacja straży pożarnej

   To jest właśnie miejsce, gdzie wozy strażackie zjeżdżają po akcji gaszenia pożarów oraz wtedy, gdy znajdują się w stanie spoczynku. Tu również stacjonują strażacy. Zapraszamy do druku kolorowanki i do przekazania dzieciom.


Malowanka straż pożarna

Malowanka straż pożarna

    Ten samochód spieszy na sygnale z pomocom tym tym, którzy popadli w wielkie tarapaty wtedy, gdy pożar zagraża im lub ich mieniu... Zapraszamy do drukowania kolorowanki o tematyce wóz strażacki i do przekazywania jej dzieciom.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone