Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Malowanki kozy


1 2 Następna

Malowanki kozy - kozica 4

Malowanki kozy - kozica 4

Ta kolorowanka przede wszystkim ma za zadanie nauczyć nasze dzieci, jak ważne jest to, żeby zawsze przykładać się do wykonywanego przez siebie zajęcia.
Malowanki kozy - koza 3

Malowanki kozy - koza 3

Jest to kolorowanka nieskomplikowana, a więc nasze dziecko nie będzie się odczuwać zupełnie stresu, kiedy dostanie ją do wypełnienia.

Malowanki kozy - kozica

Malowanki kozy - kozica

Jeżeli zależy nam, aby nasze dzieci były zaopatrzone w malowanki, jakie będą rozwijać ich wszystkie umiejętności, nie pożałujemy, kiedy damy im do pokolorowania tę kolorowankę.

Malowanki - uśmiechnięta koza

Malowanki - uśmiechnięta koza

Kiedy chcemy, aby nasz maluch skupił się na czymś, co jest bardzo pozytywne od razu powinniśmy podsunąć mu właśnie tę kolorowankę.

Malowanki kozy - kozica 1

Malowanki kozy - kozica 1

Jest to malowanka trochę bardziej skomplikowana dlatego należy ją dać dzieciom, które posiadają jakiekolwiek umiejętności związane z kolorowaniem.
1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone