Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Malowanki do druku zabawki


Poprzednia 1 2

Malowanki - zabawki - wagon

Malowanki - zabawki - wagon

  Taki wagonik da dzieci to ciekawa zabawka. Można do niego naładować wiele zabawek, miśków czy też lalek i je wozić. To jest dopiero frajda. Zapraszamy zatem do drukowania tej kolorowanki i do przekazywania jej dzieciom.

Malowanki do druku zabawki - kołyska

Malowanki do druku zabawki - kołyska

    To jest kołyska dla dziecka, jednak gdy ono nieco podrośnie to nic nie stoi na przeszkodzie, by stała się ona zabawką w której misie i lalki będą kołysane przez naszą pociechę. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Malowanki do druku koń bujany

Malowanki do druku koń bujany

   To jest kolejna zabawka z lat naszej młodości. Wielu z nas pamięta konika bujanego choć nie wszyscy go mieli. Zapraszamy zatem do drukowania i przekazywania tej kolorowanki dzieciom.


Malowanki do druku - zabawka na sprężynie

Malowanki do druku - zabawka na sprężynie

    Ten kto waży się otworzyć pudełeczko może się trochę zdziwić, bo zaraz po jego otworzeniu wyskoczy z niego malutki ludek a dokładnie jego głowa robiąc małą niespodziankę otwierającemu. Zapraszamy do druku i przekazywania kolorowanki dzieciom.


Malowanki do druku - koń bujany dla dzieci

Malowanki do druku - koń bujany dla dzieci

   Koń bujany to ciekawa zabawka. Teraz natomiast prezentujemy go w formie kolorowanki. Zapraszamy rodziców, by wydrukowali swoim dzieciom i przekazali wraz z kredkami...

Poprzednia 1 2

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone