Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki statki


Poprzednia 1 2 3

Kolorowanka mała żaglówka

Kolorowanka mała żaglówka

   To jest niewielka żaglówka, która nie pomieści na swoim pokładzie zbyt dużo ludzi. Jednak na niewielkie wypady nad jezioro powinna spisać się bardzo dobrze. Wydrukujmy więc dziecku kolorowankę i przekażmy mu jej kopię wraz z kredkami.

Kolorowanka statek

Kolorowanka statek

   Ten statek to już trochę nowsza konstrukcja. Pozbawiony został żagli a w zamian za to otrzymał jeden lub więcej silników mechanicznych. Zapraszamy do  drukowania kolorowanki do druku.


Kolorowanki nowoczesny statek

Kolorowanki nowoczesny statek

   Ten nowoczesny statek czeka już na pokolorowanie. Miejmy nadzieję, że się doczeka, bo ileż można być bezbarwnym... Zapraszamy do drukowania.

Poprzednia 1 2 3

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone