Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki statki


Poprzednia 1 2 3 Następna

Kolorowanka nowoczesny statek

Kolorowanka nowoczesny statek

   Ten nowoczesny statek czeka na wydrukowanie i przekazanie dziecku wraz z potrzebnymi kredkami. Zapraszamy do drukowania.

Kolorowanka żaglówka

Kolorowanka żaglówka

   Bohaterami tej kolorowanki są dwoje ludzi i niewielka żaglówka płynąca przez zbiornik wodny. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią różnego rodzaju sporty wodne do drukowania swoim pociechom kolorowanki z żaglówką.


Kolorowanka motorówka

Kolorowanka motorówka

   Ten rodzaj łodzi jest często stosowany tam, gdzie potrzebna jest duża prędkość i gdzie liczy się czas dotracia np. do osoby tonącej. Dlatego też często są one wykorzystywane przez różne służby ratunkowe. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanka nieduża żaglówka

Kolorowanka nieduża żaglówka

   To jest żaglówka, którą poruszają się ludzie. Nie jest to wielki statek, który przewozi wiele osób lecz nieduża łódź napędzana wiatrem. Zapraszamy do druku kolorowanki z żaglówką.


Kolorowanki - statek - żaglowiec

Kolorowanki - statek - żaglowiec

   Choć żaglowce to bardzo ładne i majestatyczne statki to wiele z nich poszło w zapomnienie. Dziś często używa się silników diesla napędzanych ropą zamiast siły wiatru. Dzięki tej zmianie statek może się poruszać nawet wtedy, gdy wcale nie ma wiatru. Kolorowanka do druku.

Poprzednia 1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone