Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki samoloty


Poprzednia 1 2 3 4 5

Kolorowanki samoloty rakieta 2

Kolorowanki samoloty rakieta 2

     Wybierając właśnie tę malowankę dla syna, będziemy posiadać całkowitą pewność, że trafimy w jego gusta i wyzwolimy zainteresowanie jedną, konkretną czynnością na dłuższy czas.
Kolorowanki samoloty samolot 5

Kolorowanki samoloty samolot 5

    Decydując się na wybór tej kolorowanki dla naszych najmłodszych nie będziemy żałować. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.

Kolorowanki samoloty samolot 4

Kolorowanki samoloty samolot 4

     Każdy chłopczyk w pewnym wieku interesuje się różnego rodzaju przedmiotami, czy obiektami technicznymi, co jest adekwatne dla płci i predyspozycji, które się w nim rozwija.

Kolorowanka - samolot 20

Kolorowanka - samolot 20

Samolot to bardzo ciekawa maszyna. Dzięki niej ludzie mogą latać w powietrzu. Te sprzęty fascynują nie tylko dzieci ale i dorosłych. Zapraszamy do drukowania dzieciom tej malowanki do druku.
Poprzednia 1 2 3 4 5

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone