Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki samoloty


Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanka - duży helikopter

Kolorowanka - duży helikopter

Helikopter do wydrukowania w postaci kolorowanki. Zapraszamy rodziców, nauczycieli i wychowawców do korzystania z naszych malowanek i przekazywania ich dzieciom.
Kolorowanki samoloty rakieta

Kolorowanki samoloty rakieta

   Każdy pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że inne rzeczy interesują nasze córki, a jeszcze inne będą pochłaniać czas zabawy i nauki naszych synów. Tą kolorowanką z pewnością bardziej zainteresują się chłopcy...

Kolorowanki samoloty 23

Kolorowanki samoloty 23

Gdy wybieramy malowanki dla naszego dziecka warto zwrócić uwagę na jego zainteresowania. Tym razem to raczej chłopcy bardziej niż dziewczynki będą zadowoleni z prezentu w postaci kolorowanki do druku z samolotem w roli głównej.

Kolorowanka - samolot 11

Kolorowanka - samolot 11

Jest to malowanka niezbyt szczególnie skomplikowana, dzięki czemu dzieci w ogóle nie będą czuły się przy niej zniechęcone.

Kolorowanki samoloty samolot w chmurach

Kolorowanki samoloty samolot w chmurach

    Warto zadbać o rozwój emocjonalny naszego dziecka poprzez uczenie go cierpliwości a taka jest zdecydowanie potrzebna gdy musi ono kolorować bardziej złożony obrazek.
Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone