Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki muzyczne


Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Kolorowanki muzyczne trąba

Kolorowanki muzyczne trąba

     Dziecko, które dostanie od nas do pokolorowania malowanki, takie jak ta będzie zapewne bardzo nam wdzięczne. Wypełni ono ciekawie swój czas a także  udoskonali swoje umiejętności plastyczne.
Kolorowanki muzyczne kobieta grająca na akordeonie

Kolorowanki muzyczne kobieta grająca na akordeonie

   Kolorowanka ta należy do rozbudowanych, jeżeli chodzi o kolorowanki muzyczne. Warto więc przekazać ją dzieciom nieco starszym.

Kolorowanki muzyczne - harfa

Kolorowanki muzyczne - harfa

   Choć może harfa nie jest tak popularna jak gitara, to jednak jest to instrument o ciekawym brzmieniu i w dość dobrym odbiorze. Zapraszamy do druku kolorowanki o tematyce harfa.


Kolorowanki muzyczne - cytra

Kolorowanki muzyczne - cytra

    To jest malowanka do druku przeznaczona dla tych dzieci, które lubią muzykę oraz różne instrumenty muzyczne. Tym razem rodzice mogą im wydrukować obrys cytry do kolorowania.


Kolorowanki muzyczne lutnia

Kolorowanki muzyczne lutnia

     Właśnie ta kolorowanka do druku sprawi, że nasza pociecha będzie miała bardzo ciekawe zajęcie w czasie wolnym. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom malowanki wraz z przyborami.
Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone