Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki muzyczne


Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Kolorowanki muzyczne wiolonczela

Kolorowanki muzyczne wiolonczela

     Odpowiednia kolorowanka do druku powinna być taka, aby od razu nasze dziecko się nią zainteresowało. I właśnie taka jest też ta kolorowanka.
Kolorowanki muzyczne - trąbka

Kolorowanki muzyczne - trąbka

    Instrument muzyczny, który bardzo często możemy spotkać w orkiestrze. Swoim brzmieniem nadaje specyficzny charakter tworzonej muzyce. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanki muzyczne - gitara elektryczna

Kolorowanki muzyczne - gitara elektryczna

Ta kolorowanka jest przede wszystkim kolorowanką bardzo prostą, dlatego też powinno się ją głównie dawać dzieciom w młodszym wieku.

Kolorowanki muzyczne harfa

Kolorowanki muzyczne harfa

   Wybór tej kolorowanki dla dzieci spowoduje, że nasz brzdąc poza tym, że będzie miał zajęty czas na tym, żeby wypełniać całość rysunku to będzie przy okazji poznawał przedmioty, które może spotkać w tym świedcie...

Kolorowanki muzyczne kontrabas

Kolorowanki muzyczne kontrabas

   Dobór kolorowanki dla naszego dziecka, jeżeli tylko zależy nam tym, by była ona jak najbardziej zgodna z jego zainteresowaniami i umiejętnościami będzie o wiele prostszy, kiedy będziemy podejmować decyzję właśnie wspólnie z naszym szkrabem.
Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone