Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki motyle


1

Kolorowanki motyle

Kolorowanki motyle

Kolorowanka do druku, którą warto podsunąć dziecku, gdy tylko chcemy edukować je o różnych gatunkach zwierząt, czy owadów.
Kolorowanki motyl

Kolorowanki motyl

Wręcz idealnie kolorowanka ta nadaje się dla dzieci do przedszkola, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z poznawaniem świata, który je otacza.

Kolorowanka motyl 3

Kolorowanka motyl 3

Tym, co może spodobać się właśnie przy tej kolorowance jest właśnie to, że dziecko będzie sobie mogło pozwolić na dużą dowolność przy jej wypełnianiu.

Kolorowanki - motyl na kwiatkach

Kolorowanki - motyl na kwiatkach

Taka kolorowanka do druku bardzo spodoba się wszystkim, którzy głównie mają zamiar wykazać się wszystkimi swoimi umiejętnościami.

Kolorowanki - motyl 2

Kolorowanki - motyl 2

Kolorowanka zawierająca w sobie owada, który jest motylem. Warto podsuwać dzieciom różne malowanki, by rozwijało się manualnie.
1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone