Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki maszyny robocze


Poprzednia 1 2 3 Następna

Kolorowanki - betoniarka

Kolorowanki - betoniarka

    Gdy budowana jest droga lub większy dom wówczas często zamawia się betoniarkę zamiast mieszać piasek z cementem na miejscu. Takie maszyny są nieocenionym narzędziem dla robotników zajmujących się budowami. Doceniając ich pracę warto przekazać dziecku kopię wydukowanego rysunku do kolorowania z betoniarką.

Kolorowanki żuraw - maszyna

Kolorowanki żuraw - maszyna

    Dla tych dzieci co lubią kolorować rodzice mogą wydrukować żurawia, ale nie takiego żywego ale maszynę. Dziecko po pokolorowoaniu może śmiało dorysować dom w fazie budowy i uatrakcyjnić tą malowankę.


Kolorowanki maszyny robocze - skuter śniezny

Kolorowanki maszyny robocze - skuter śniezny

    To jest wspaniałe narzędzie dla amatorów zimy oraz podróży na przełaj i drogami... Ci co lubią quady raczej nie pogardzą takim sprzętem. Kolorowanka z skuterem śnieżnym w roli głównej. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom...


Kolorowanki duży wózek widłowy

Kolorowanki duży wózek widłowy

    W punktach, gdzie przeładowuje się towar czesto używane są właśnie takie lub podobne pojazd do tego. Ten jest dość duży i nie wszędzie potrzeba aż tak szerokiego sprzętu. Kolorowanka do druku o tematyce wózek widłowy.


Kolorowanki maszyny robocze wózek widłowy

Kolorowanki maszyny robocze wózek widłowy

   Wózek widłowy to bardzo pożyteczne narzędzie. Docenią ją ci którzy musieliby cały towar z tira przerzucić własnoręcznie. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.

Poprzednia 1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone