Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki maszyny robocze


Poprzednia 1 2 3 Następna

Kolorowanki - betoniarka

Kolorowanki - betoniarka

    Gdy budowana jest droga lub większy dom wówczas często zamawia się betoniarkę zamiast mieszać piasek z cementem na miejscu. Takie maszyny są nieocenionym narzędziem dla robotników zajmujących się budowami. Doceniając ich pracę warto przekazać dziecku kopię wydukowanego rysunku do kolorowania z betoniarką.

Kolorowanki żuraw - maszyna

Kolorowanki żuraw - maszyna

    Dla tych dzieci co lubią kolorować rodzice mogą wydrukować żurawia, ale nie takiego żywego ale maszynę. Dziecko po pokolorowoaniu może śmiało dorysować dom w fazie budowy i uatrakcyjnić tą malowankę.


Kolorowanki maszyny robocze - skuter śniezny

Kolorowanki maszyny robocze - skuter śniezny

    To jest wspaniałe narzędzie dla amatorów zimy oraz podróży na przełaj i drogami... Ci co lubią quady raczej nie pogardzą takim sprzętem. Kolorowanka z skuterem śnieżnym w roli głównej. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom...


Kolorowanki duży wózek widłowy

Kolorowanki duży wózek widłowy

    W punktach, gdzie przeładowuje się towar czesto używane są właśnie takie lub podobne pojazd do tego. Ten jest dość duży i nie wszędzie potrzeba aż tak szerokiego sprzętu. Kolorowanka do druku o tematyce wózek widłowy.


Kolorowanki maszyny robocze wózek widłowy

Kolorowanki maszyny robocze wózek widłowy

   Wózek widłowy to bardzo pożyteczne narzędzie. Docenią ją ci którzy musieliby cały towar z tira przerzucić własnoręcznie. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.

Poprzednia 1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone