Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki łabędzie


1

Kolorowanki łabędź 5

Kolorowanki łabędź 5

Urodziwy łabędź jest podziwiany tak samo przez dzieci jak i przez dorosłych. Przyciąga on swoim wyglądem atrakcyjnym wszystkich bez wyjątku.
Kolorowanki łabędzie

Kolorowanki łabędzie

Praktycznie każdej osobie, łabędź kojarzy się ze sympatycznym ptaszkiem. Bez wątpienia jest on bardzo ładny i przykuwa uwagę.

Kolorowanka łabędź 7

Kolorowanka łabędź 7

Interesująca ilustracja z łabędziem to doskonała okazja, by każde dziecko mogło sprawdzić swoje umiejętności z zakresu kolorowania. Ważne jest, by dziecko zaczęło dostrzegać linie i nie przekraczało ich.

Kolorowanki płynące łabędzie

Kolorowanki płynące łabędzie

Od lat znane są nam kolorowanki dla dzieci. Warto więc i swojemu pokoleniu pokazać w jaki sposób można rozwijać swoje zdolności plastyczne oraz doskonale spędzić wolny czas.
1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone