Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki kwiaty do druku

    Prezentujemy tu listę kolorowanek do druku o tematyce kwiaty. Zapraszamy do wydruku i przekazywania dzieciom tych malowanek.

 


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna

Kolorowanki dla dzieci - kwiat

Kolorowanki dla dzieci - kwiat

   Gdy zbliża się jakaś ważna uroczystość to możemy wydrukować dzieciom masę kolorowanek i zachęcić je do udekorowania nimi miejsca, gdzię będzie odbywało się świętowani. Kwiaty nadają się na taką okazję znakomicie...


Kolorowanka kwiat do pomalowania

Kolorowanka kwiat do pomalowania

    Kolorowanki z motywem kwiatowym bardzo dobrze nadają się na zajęcia plastyczne, gdyż pozwalają na szybkie zapoznanie się w jaki sposób można różne kwiaty później samodzielnie narysować. Kolorowanki do druku - kwiaty.


Kolorowanki kwiaty słonecznik

Kolorowanki kwiaty słonecznik

    Obecnie mając do użytku Internet, możemy pozyskiwać rzeczy do zabawy dla naszych dzieci bardzo szybko. Możemy szybko znaleźć na odpowiednich stronach kolorowanki do drukowania, które będą odpowiadać upodobaniom naszej pociechy.

Kolorowanki kwiaty - wierzbowka kiprzyca

Kolorowanki kwiaty - wierzbowka kiprzyca

   Niektóre z kolorowanek mogą śmiało posłużyć jako laurki, co dodatkowo potęguje wartość takiego prezentu, że jest tu również wkład własnej pracy dziecka. Kolorowanki dla dzieci. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Kolorowanki skunks z kwiatkiem

Kolorowanki skunks z kwiatkiem

Kolorowanki dla dzieci do wydruku - skunks z kwiatkiem

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone