Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki kwiaty do druku

    Prezentujemy tu listę kolorowanek do druku o tematyce kwiaty. Zapraszamy do wydruku i przekazywania dzieciom tych malowanek.

 


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna

Kolorowanki kwiaty - bukiet kwiatów

Kolorowanki kwiaty - bukiet kwiatów

    Kwiaty to piękne rośliny, dla wielu pozwalające zanużyć się w świecie piękna przyrody. Są delikatne podobnie jak życie ludzkie. Jedną z form podziwiania piękna przyrody mogą być kolorowanki do druku z kwiatami.


Kolorowanka kwiaty - bratek

Kolorowanka kwiaty - bratek

   Zastosowań kolorowanek może być znacznie więcej niż nam się to wydaje. Oprócz tradycyjnego pokolorowania można wymyślić wiele. Warto pozwolić dzieciom na rozwinięcie skrzydeł swojej wyobraźni. Kolorowanki do druku.


Kolorowanki kwiaty - kwiat i pączek

Kolorowanki kwiaty - kwiat i pączek

   Raczej każda dziewczynka lubi kolorować kwiaty. To zajęcie jest rozwijające oraz pozwalające miło spędzić czas. Kolorowanki dla dzieci do druku o tematyce kwiaty.


Kolorowanki kwiaty - niezapominajka jako laurka

Kolorowanki kwiaty - niezapominajka jako laurka

   Niezapominajka jest takim kwiatem, który znakomicie nadaje się na laurkę z powodu właśnie samej nazwy, która wskazuje o niezapominaniu o Kimś bliskim. Warto ten pomysł podsunąć dziecku. Laurkę możemy zrobić mamie ale także i babci. Kolorowanka do druku dla dzieci. Zapraszamy do przekazywania jej dzieciom.


Kolorowanki kwiaty - Amaryllis

Kolorowanki kwiaty - Amaryllis

  Gdy dziecko gromadzi kolorowanki, warto podpowiedzieć mu kilka możliwości jakie może wdrożyć. Jedną z nich jest wykonanie ramek i umieszczenie swoich dzieł na ścianie w swoim pokoju.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone