Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki kwiaty do druku

    Prezentujemy tu listę kolorowanek do druku o tematyce kwiaty. Zapraszamy do wydruku i przekazywania dzieciom tych malowanek.

 


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kolorowanki kwiaty - kwiaty 83

Kolorowanki kwiaty - kwiaty 83

Kolorowanka, przedstawiająca bukiet kwiatów o bardzo drobnych kwiatostanach, wymaga bardzo dużej i bogatej wyobraźni i inwencji twórczej dziecka.

Kolorowanki kwiaty - kwiat 89

Kolorowanki kwiaty - kwiat 89

Kolorowanka, przedstawiająca kwiat na grubszej łodydze pozwala na wycięcie go i wykorzystanie, jako elementu kolażu lub dekorowanie tablic korkowych czy też ścian.

Udekorowanie sali kolorowankami

Udekorowanie sali kolorowankami

   Gdy zbliża się jakaś ważna uroczystość i trzeba udekorować jakąś salę to wtedy z pomocą mogą przyjść właśnie kolorowanki do druku. To z ich pomocą dzieci mogą śmiało uświetnić wygląd sali.


Kolorowanki kwiaty kwiat 16

Kolorowanki kwiaty kwiat 16

    Ta kolorowanka na pewno będzie idealna dla naszych córek, które bez żadnej wątpliwości, o wiele bardziej będą zainteresowane taką właśnie tematyką.

Kolorowanki kwiaty - kwiat hibiskus

Kolorowanki kwiaty - kwiat hibiskus

W bajkach dla dziewczynek wielokrotnie możemy zobaczyć piękno przyrody oraz całe mnóstwo kwiatów. Ten temat również często jest motywem dla kolorowanek.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone