Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki kwiaty do druku

    Prezentujemy tu listę kolorowanek do druku o tematyce kwiaty. Zapraszamy do wydruku i przekazywania dzieciom tych malowanek.

 


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna

Kolorowanki kwiaty - kwiat z liściami.

Kolorowanki kwiaty - kwiat z liściami.

   Kwiaty to znakomity motyw nadający się do dekorowania różnych ścian, tkanin czy nawet pudełek. Warto uczyć dzieci kolorowania, bo to może później zaowocować własnoręcznymi rysunkami różnych kwiatów. Kolorowanki dla dzieci. Zachęcamy do drukowania i przekazywania swoim pociechom.


Kolorowanki kwiaty - kwiatek 60

Kolorowanki kwiaty - kwiatek 60

Co roku w przedszkolach i szkołach przychodzi czas na omówienie zwiastunów wiosny. Można przygotować wyjście z grupą w poszukiwaniu wiosny, a następnie dać maluchom kolorowanki, aby rozpoznały widziane w czasie spaceru kwiaty, nazwały je i użyły odpowiednich kolorów do malowania.

Kolorowanki kwiaty - Belladonna kwiat

Kolorowanki kwiaty - Belladonna kwiat

   Gdy razem z dziećmi spędzamy wolny czas i brakuje pomysłów na dobrą zabawę, to może warto wydrukować trochę kolorowanek i przekazać je dzieciom a następnie zrobić w domu swego rodzaju wystawę dzieł. Kolorowanki dla dzieci do druku.


Kolorowanki kwiaty - arum kwiat

Kolorowanki kwiaty - arum kwiat

    Gdy przychodzi wiosna to świat gdzieniegdzie zaczyna tonąć w kwiatach. Taki widok zachwyca i po zimie jest czymś bardzo miłym. W takim czasie warto dzieciom podsunąć kolorowanki z kwiatami...


Kolorowanki - kwiatek 62

Kolorowanki - kwiatek 62

Kolorowanki tego typu szczególnie polecić można dzieciom, dla których wzory te są bardzo ciekawe.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone