Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki konie


Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanki konie - pędzący koń

Kolorowanki konie - pędzący koń

    Dobrze jest zadbać o rozwój intelektualny rozwój dziecka, by mogło ono uczyć się ciągle nowych umiejętności, które powinny się mu przydać w przyszłości. Zapraszamy do drukowania dzieciom tych malowanek o tematyce konie.

Kolorowanka nieduży koń

Kolorowanka nieduży koń

    Są różne książeczki z kolorowankami o jednej tylko tematyce np. dotyczące jednej bajki. Jednak dla małych miłośników jazdy konnej proponujemy wydrukowanie jednej lub wielu z dostępnych na tej stronie kolorowanek o tematyce koń i przekazanie ich im.


Kolorowanka - koń w trawie

Kolorowanka - koń w trawie

   Dawniej ilość koni hodowanych przez ludzi na wsiach była o wiele większa, dziś zastąpiły je "konie mechaniczne" czyli traktory i inne maszyny rolnicze. Wszystkim miłośnikom jazdy konnej proponujemy kolorowanki do druku. Zapraszamy do przekazywania ich dzieciom.


Kolorowanki konie - patrzący się koń

Kolorowanki konie - patrzący się koń

   Te dzieci, które trenują jazdę konną mogą w szczególności być zainteresowane tego typu kolorowankami jak właśnie ta przedstawiająca konia, który patrzy się w naszą stronę. Zachęcamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej kolorowanki do druku.


Kolorowanka - bajkowy koń

Kolorowanka - bajkowy koń

   Oprócz kolorowanek z księżniczkami, zamkami i samochodami zwierzęta również stanowią bardzo atrakcyjną ofertę, którą możemy zaproponować swojemu dziecku do pokolorowania. Oczywiśce zanim je mu oddamy musimy je wcześniej wydrukować...

Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone