Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki konie


Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanka konie - wędrujący koń

Kolorowanka konie - wędrujący koń

Konie to bardzo wdzięczny temat do kolorowania. Warto wydrukować wiele różnych kolorowanek z tymi zwierzętami i podsunąć je dzieciom do kolorowania a następnie poprosić, by spróbowały narysować coś podobnego.

Kolorowanka konie - biegnący koń

Kolorowanka konie - biegnący koń

   Dzięki istnieniu różnych stron z kolorowankami możemy zupełnie za darmo pobrać kolorowankę a następnie ją wydrukować w domowym zaciszu a następnie przekazać swojemu dziecku wraz z kredkami.


Kolorowanki konie - rzący koń głowa

Kolorowanki konie - rzący koń głowa

   Sposobów na wykorzystanie kolorowanki do druku jest wiele. Jedną z nich jest możliwość skopiowania jej za pomocą pewnej techniki. Jakiej? Zapraszamy do lektury...


Kolorowanki konie - jeździec na koniu

Kolorowanki konie - jeździec na koniu

Konie oprócz prac w polu znakomicie sprawdzają się w rekreacji oraz sporcie. Dzięki nim można podróżować tam, gdzie samochodem cieżko się dostać. Miłośnikom koni prezentujemy kolorowankę o tematyce jeździec na koniu.


Kolorowanki konie - galopujacy bajkowy koń

Kolorowanki konie - galopujacy bajkowy koń

   Jest wiele uniwersalnych kolorowanek. Część z nich jednak może być bardziej dopasowana do zainteresowań dziecka. W szczególności, gdy dziecko wykazuje to, że lubi jazdę konną warto wydrukować mu kolorowanki o tej tematyce.

Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone