Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki konie


Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanki konie - konik

Kolorowanki konie - konik

   Opiekując się dziećmy warto podsyłać im różne zajęcia, które dają możliwość rozwoju ich indywidualnych umiejętności. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom malowanki do druku.

Kolorowanki konie

Kolorowanki konie

    Kolorowanka z dwoma końmi, które chyba rozmawiają ze sobą. Zapraszamy do drukowania tej malowanki i przekazywania jej dzieciom.


Kolorowanki konie - rumak

Kolorowanki konie - rumak

    Miłośnikom konnych przejażdżek proponujemy przekazanie tej wydrukowanej kolorowanki z rumakiem w roli głównej. Taki prezent może sprawić wiele radości naszemu dziecku.


Kolorowanki konie - koń w biegu

Kolorowanki konie - koń w biegu

    Wiele dzieci lubi kolorowanie i malowanie. Wychodząc im naprzeciw warto wydrukować im darmowe kolorowanki do druku i przekazać plik kartek. Zapraszamy do korzystania.


Kolorowanki konie - głowa konia

Kolorowanki konie - głowa konia

   Koń to duże i bardzo ładne zwierze. Znakomicie nadaje się na kolorowankę warto ją przekazać dzieciom interesującym się tą właśnie tematyką.

Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone