Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki kaczki


Poprzednia 1 2

Kolorowanka - bajkowa kaczka

Kolorowanka - bajkowa kaczka

    Wesoła kaczuszka to ulubione zwierzątko każdego malucha. Warto więc drukować i podsuwać dzieciom takie malowanki jak ta.

Kolorowanki kaczki

Kolorowanki kaczki

    Do pokolorowania maluch może mieć różne obrazki. Ciekawym jest kaczka. Dzięki takiemu obrazku dziecko ma możliwość zapamiętania jak wygląda kaczka i jakie ma barwy.


Kolorowanki - duża kaczka

Kolorowanki - duża kaczka

     Kaczki mają w zasadzie trzy barwy. Nie są trudne do pokolorowania. Dlatego dzieciaki, tak chętnie sięgają po kolorowanki z obrazkiem przedstawiającym kaczkę.


Kolorowanka - duża kaczka 2

Kolorowanka - duża kaczka 2

    Mając dziecko, warto zachęcić go do kolorowania. Ten obrazek przedstawia kaczkę patrzącą na bok. Zachęcamy do wydruku i przekazania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanka - kaczka płynie po wodzie

Kolorowanka - kaczka płynie po wodzie

     Nie ma dziecka, który by nie lubiło kolorować. Ta kolorowanka z kaczką, prezentuje ją pływającą w stawie. Bardzo ładnie podkreślone są jej pióra.

Poprzednia 1 2

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone