Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki dinozaury


Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Kolorowanki dinozaury

Kolorowanki dinozaury

   Ten bajkowy dinozaur prawdopodobnie żywił się roślinami. Ma bardzo długą szyję więc z łatwością mógł zjadać liście z wysokich drzew. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.

Kolorowanka bajkowy dinozaur

Kolorowanka bajkowy dinozaur

    Dla amatorów postaci bajkowych przedstawiamy dinozaura z tej właśnie kategorii. Dziś mogą oni otrzymać od rodziców bądź też wychowawców tego oto dinozaura, który wymaga pokolorowani.


Kolorowanki dinozaury - dinozaur - Brontosaurus

Kolorowanki dinozaury - dinozaur - Brontosaurus

     Dinozaury to dawne wielkie stworzenia, które żyły dawno dawno temu. Teraz dzięki skamieliną naukowcy są w stanie odtworzyć nieco historii. Zapraszamy do kolorowania różnych kolorowanek z dinozaurami w roli głównej.


Kolorowanka dinozaur wodny

Kolorowanka dinozaur wodny

    Niektóre dinozaury podobnie jak obecne zwierzęta żyły na lądzie inne zaś potrafiły latać a niektóre z nich żyły w wodzie. Ten przedstawiciel to właśnie dinozaur wodny. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanka dinozaur

Kolorowanka dinozaur

    Olbrzymi dinozaur chodzący na czterech łapach czeka na pokolorowanie, czy znajdzie się ktoś kto zechce tego dokonać? Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom kolorowanki.

Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone