Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki dinozaury


Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Kolorowanki dinozaury

Kolorowanki dinozaury

   Ten bajkowy dinozaur prawdopodobnie żywił się roślinami. Ma bardzo długą szyję więc z łatwością mógł zjadać liście z wysokich drzew. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.

Kolorowanka bajkowy dinozaur

Kolorowanka bajkowy dinozaur

    Dla amatorów postaci bajkowych przedstawiamy dinozaura z tej właśnie kategorii. Dziś mogą oni otrzymać od rodziców bądź też wychowawców tego oto dinozaura, który wymaga pokolorowani.


Kolorowanki dinozaury - dinozaur - Brontosaurus

Kolorowanki dinozaury - dinozaur - Brontosaurus

     Dinozaury to dawne wielkie stworzenia, które żyły dawno dawno temu. Teraz dzięki skamieliną naukowcy są w stanie odtworzyć nieco historii. Zapraszamy do kolorowania różnych kolorowanek z dinozaurami w roli głównej.


Kolorowanka dinozaur wodny

Kolorowanka dinozaur wodny

    Niektóre dinozaury podobnie jak obecne zwierzęta żyły na lądzie inne zaś potrafiły latać a niektóre z nich żyły w wodzie. Ten przedstawiciel to właśnie dinozaur wodny. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanka dinozaur

Kolorowanka dinozaur

    Olbrzymi dinozaur chodzący na czterech łapach czeka na pokolorowanie, czy znajdzie się ktoś kto zechce tego dokonać? Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom kolorowanki.

Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone