Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki bukiety


1

Kolorowanki bukiety - kompozycja róż

Kolorowanki bukiety - kompozycja róż

    Róże to piękne kwiaty i doskonale nadają się na podarunek. Te jednak są czarno białe. Trzeba coś z tym zrobić i pomóc im uzyskać barwy... Kolorowanka - kompozycja róż.

Kolorowanki bukiety - trzy tulipany

Kolorowanki bukiety - trzy tulipany

    Tulipany to kwiaty, które zachwycają swoim wyglądem niejedną osobę. Jeszcze bardziej ucieszy się mama, gdy otrzyma je starannie pokolorowane przez swoje dziecko. Wydrukujmy je zatem i przekażmy dziecku wraz z potrzebnymi przyborami.


Kolorowanki bukiety - słoneczniki

Kolorowanki bukiety - słoneczniki

    Kwiaty te dzięki swojej budowie w dużym stopniu przypominają słońce, które świeci i rozsyła promienie wokół siebie. Kolorowanka o tematyce słoneczniki do wydrukowania i przekazania dzieciom.


Kolorowanki bukiety - kwiatek

Kolorowanki bukiety - kwiatek

    Kolorowanka do druku przeznaczona do przekazania dzieciom, by ją pokolorowały. Tematyka malowanki to kwiaty. Zapraszamy do korzystania.


Kolorowank bukiet - kwiat

Kolorowank bukiet - kwiat

    Pomimo tego, że jest tu tylko jeden kwiat to jednak liście, które pną się po jego łodygach nadają rysunkowi specyficzny klimat. Zapraszamy więc do druku i do przekazywania dzieciom tej kolorowanki.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone