Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki bukiety


1

Kolorowanki bukiety - kompozycja róż

Kolorowanki bukiety - kompozycja róż

    Róże to piękne kwiaty i doskonale nadają się na podarunek. Te jednak są czarno białe. Trzeba coś z tym zrobić i pomóc im uzyskać barwy... Kolorowanka - kompozycja róż.

Kolorowanki bukiety - trzy tulipany

Kolorowanki bukiety - trzy tulipany

    Tulipany to kwiaty, które zachwycają swoim wyglądem niejedną osobę. Jeszcze bardziej ucieszy się mama, gdy otrzyma je starannie pokolorowane przez swoje dziecko. Wydrukujmy je zatem i przekażmy dziecku wraz z potrzebnymi przyborami.


Kolorowanki bukiety - słoneczniki

Kolorowanki bukiety - słoneczniki

    Kwiaty te dzięki swojej budowie w dużym stopniu przypominają słońce, które świeci i rozsyła promienie wokół siebie. Kolorowanka o tematyce słoneczniki do wydrukowania i przekazania dzieciom.


Kolorowanki bukiety - kwiatek

Kolorowanki bukiety - kwiatek

    Kolorowanka do druku przeznaczona do przekazania dzieciom, by ją pokolorowały. Tematyka malowanki to kwiaty. Zapraszamy do korzystania.


Kolorowank bukiet - kwiat

Kolorowank bukiet - kwiat

    Pomimo tego, że jest tu tylko jeden kwiat to jednak liście, które pną się po jego łodygach nadają rysunkowi specyficzny klimat. Zapraszamy więc do druku i do przekazywania dzieciom tej kolorowanki.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone