Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki auta sportowe


Poprzednia 1 2 3 Następna

Kolorowanki samochod osobowy sportowy

Kolorowanki samochod osobowy sportowy

   Dobrym sposobem na nudę jest wykonywnie ciekawych czynności. Jeśli nawet dziecko nie lubi kolorować to może warto podsunąć mu wydrukowaną malowankę o tematyce zbieżnej z jego zainteresowaniami. Wówczas jest szanasa na to, że czynność tę polubi i będzie chciało się rozwijać.

Kolorowanki auta sportowe - sportowy samochód

Kolorowanki auta sportowe - sportowy samochód

    Ładne autko, ale chyba czegoś tu brakuje... Chyba już wiem czego! Brakuje tu barw! Tak to auto definitywnie wymaga wydrukowania i przekazania dzieciom, by uczyniły z niego prawdziwe wyścigowe autko!


Kolorowanka auto na zawody

Kolorowanka auto na zawody

    Tym dzieciom, które się nudzą i lubią motoryzajce warto podsunąć tę wydrukowaną kolorowankę z zaznaczeniem, by z tego autka zrobiły samochód nadający się do startów w zawodach.


Kolorowanki - auto kabriolet

Kolorowanki - auto kabriolet

    Kabriolet to auto, które nieczęsto pojawia się na naszych drogach. W naszym klimacie niestety jest dość mało ciepłych dni zaś w zimie jazda autem bez dachu raczej nie jest miła... Takie autko jednak bardzo ładnie wygląda i znakomicie nadaje się na kolorowankę. Dlatego zachęcamy do drukowania i przekazywania dzieciom.


Kolorowanka - syrena sport

Kolorowanka - syrena sport

    Chyba każdy kto lubi sport a także dawne samochody znajdzie w tym aucie coś fascynującego. Prezentujemy tu syrenę sport jako kolorowankę do druku i do przekazania dzieciom.

Poprzednia 1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone