Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanka ludzie


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Kolorowanka ludzie - jazda konna

Kolorowanka ludzie - jazda konna

    Talent plastyczny jesteśmy w stanie określić i ocenić już u kilkuletniego dziecka. Warto odszukać dobre strony naszej pociechy i je odpowiednio rozwijać. Kolorowanka do druku.

Kolorowanka - jeździec na słoniu

Kolorowanka - jeździec na słoniu

Jest to kolorowanka przeznaczona dla tych dzieci, które będą w szczególny sposób zainteresowane tematyką, którą są zwierzęta.

Kolorowanka ludzie - miłośnik zwierząt

Kolorowanka ludzie - miłośnik zwierząt

Kiedy chcemy, aby nasze dziecko zajęło się przez dłuższą chwilę czymś w miarę dla niego interesującym, to ta kolorowanka będzie tym, czego w danym momencie potrzebujemy.

Kolorowanka ludzie - osoba 3

Kolorowanka ludzie - osoba 3

Taka kolorowanka jak ta z całą pewnością przeznaczona jest dla dzieci starszych, które posiadają określone umiejętności, odnoszące się do tego, że wiedzą już jak powinny kolorować pewne elementy.

Kolorowanka ludzie - agentka

Kolorowanka ludzie - agentka

   Rysowanie różnych odcieni jest wyższą umiejętnością. Jednak dzieci doskonale potrafią pokolorować i pocieniować nawet drobne elementy stroju, takie jak w przypadku, prezentowanej agentki.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone