Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanka królestwo


Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanka królestwo - zamek z flagą

Kolorowanka królestwo - zamek z flagą

   Dzieci podczas kolorowania uczą się dobierać barwy do różnych elementów malowanki. Dodatkowo można z czasem pójść o krok dalej i uczyć dzieci kalkowania, co jest natomiast zachętą do samodzielnego tworzenia rysunków. No dobrze ale teraz zróbmy po kolei napierw wydrukujmy tę kolorowankę i przekażmy ją dziecku.

Kolorowanka królestwo - królewska rodzina

Kolorowanka królestwo - królewska rodzina

    Gdy dziecko ma swoje urodziny można zaproponować mu aby wykonało dekorację pokoju z kolorowanek np. księżniczek, czy królewskiej rodziny. Zachęcamy do korzystania z malowanek do druku.


Kolorowanka królestwo - zamek 15

Kolorowanka królestwo - zamek 15

Kolorowanka, która kojarzy się z zamierzchłymi czasami oraz ze światem bajkowym. Dla wszystkich dzieci, którym temat rycerzy, zamków nie jest obcy proponujemy wydrukować tę malowankę.

Kolorowanka królestwo - zamek 7

Kolorowanka królestwo - zamek 7

Kiedy chcemy, aby nasze dziecko cechowało się o wiele większą precyzyjnością niż do tej pory, to z całą pewnością powinniśmy mu podarować właśnie tę kolorowankę.

Kolorowanka królestwo - wioska

Kolorowanka królestwo - wioska

  Warto wykorzystać wolny czas na spędzanie razem z dzieckiem tych wolnych chwil. Z pewnością nie będzie to obojętne w procesie wychowawczym. W szczególności wtedy, gdy nie mamy pomysłu na to jak bawić się z dzieckiem warto sięgnąć po kolorowank.

Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone