Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanka królestwo


Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanka dla dzieci - zamek

Kolorowanka dla dzieci - zamek

    Ten zamek wygląda dość malowniczo. Znakomicie nadaje się do wydrukowania i wspólnego kolorowania ze swoim dzieckiem. Jest to jeden z pomysłów na nudę a także na poprawienie relacji między młodszym i starszym pokoleniem... Kolorowanka dla dzieci o tematyce zamek.

Kolorowanka królestwo - dawne miasto - gród

Kolorowanka królestwo - dawne miasto - gród

   Kolorowanie uczy też staranności w wykonaniu zadania. Jednym ze sposobów zdobywania umiejętności rysunkowych może być kalkowanie. Warto nauczyć dziecka tej przydatnej czynności.
Tematyką niniejszej kolorowanki jest dawne miasto.


Kolorowanka królestwo - zamek na górze

Kolorowanka królestwo - zamek na górze

    Ten zamek ma sporo wież, jest też wybudowany na górze. Teraz czeka aż go ktoś pokoloruj, ale zanim to nastąpi rodzic lub opiekun będzie musiał go wcześniej wydrukować i przekazać dziecku.


Kolorowanka królestwo - zamek bajkowy

Kolorowanka królestwo - zamek bajkowy

   Skupiając się tylko na kolorowaniu nie zapominajmy o tym, że oprócz drukowania malowanek istnieją inne formy kopiowania ich. Nie mówię ty bynajmniej o kserze. Jedną z takich form jest kalkowanie przez kalkę lub też poprzez przyłożenie do okna. Zapraszamy do korzystania z kolorowanek do druku.


Kolorowanka - rycerz

Kolorowanka - rycerz

   Dzieci przebierając się na bal mogą śmiało czerpać inspiracje w zakresie ubioru z kolorowanek do druku. Dlatego też warto je drukować i przekazywać dzieciom.

Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone