Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanka krajobrazy


Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanka krajobrazy - mała wyspa

Kolorowanka krajobrazy - mała wyspa

Tę kolorowankę możemy przekazać najmłodszym jako malowankę, jednak starsze dzieci również nie powinny narzekać na brak pracy, bo przecież mogą ją mocno rozbudować o wiele szczegółów, które można potencjalnie znaleźć na wyspie.
Kolorowanka krajobrazy - domki przy ulicy

Kolorowanka krajobrazy - domki przy ulicy

Kolorowanki mogą być znakomitą zachętą do tworzenia opowiadania. Dzieci mogą za pomocą swojej wyobraźni inspirując się obrazkiem tworzyć całkiem nowe historyjki. Zachęcamy do kreatywnej zabawy.

Kolorowanka krajobraz dom

Kolorowanka krajobraz dom

   W zimie i pod koniec jesieni drzewa niestety tracą swoje liście, ale to nie znaczy, że usychają. O nie! Na wiosnę znowu będą zielone. Tym razem jednak kolorowanka przedstawia zimową porę i drzewa już pogubiły swoje liście.


Kolorowanka mapa placu zabaw

Kolorowanka mapa placu zabaw

   Gdyby udało nam się wsiąść do helikoptera i wznieść się w górę i będąc na pewnej wysokości zrobili zdjęcie to wtedy otrzymalibyśmy zdjęcie, które mogłoby posłużyć za mapę. Kolorowanka do druku z placem zabaw.


Kolorowanka - droga pod górę - krajobraz

Kolorowanka - droga pod górę - krajobraz

  Ci, którzy lubią wędrówki piesze powinni znaleźć w tym krajobrazie coś co lubią. Droga pod górę, drzewa iglaste, słoneczko i dużo świeżego powietrza. Kolorowanka do druku.

Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone