Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Balony, lotnie


1

Kolorowanka balon

Kolorowanka balon

    Choć nie są to szybkie sprzęty to jednak są bardzo atrakcyjne w szczególności podczas imprez rodzinnych. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom kolorowanki o tematyce balon.

Kolorowanka lotnia

Kolorowanka lotnia

    Ludzi od dawien dawna fascynowała ta ciekawa właściwość, jaką posiadają ptaki. Otóż latanie choć początkowo wydawało się być niemożliwe dziś już nie dziwi nikogo. Możliwości jest wiele i jedną z nich jest właśnie lotnia lub motolotnia. Zapraszamy do kolorowania tego właśnie sprzętu.


Kolorowanka - sterowiec

Kolorowanka - sterowiec

Dość nietypowy statek powietrzny pozwalający na unoszenie się w powietrzu. Zapraszamy do drukowania dzieciom tego statku powietrznego o nazwie sterowiec.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone