Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Bajkowe postacie - kolorowanki


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Kolorowanka - bajkowy-ananas

Kolorowanka - bajkowy-ananas

    Choć kolorowanek w sieci jest dość sporo, warto przeszukać i wybrać dziecku te, które przedstawiają jakiś ciekawy element, przedmiot czy też bajkową postać.

Kolorowanka – bajkowe jajko

Kolorowanka – bajkowe jajko

    Nie warto narażać swoich dzieci na zbyt długotrwałą nudę. Dobrze jest dobrze zapełnić im czas. Tak, by czas zabawy nie był czasem straconym, ale by w miarę możliwości rozwijał dzieci czy to intelektualnie czy też fizycznie. Jednym ze sposobów jest drukowanie dzieciom kolorowanek.


Kolorowanki bajkowy żółw

Kolorowanki bajkowy żółw

     Różne dzieci w różnym wieku zaczynają samodzielnie rysować. Warto rozwijać umiejętności kolorowania a także rysowania. Dobrze jest zacząć od prostych rysunków. Zachęcamy zatem do druku i przekazywania swoim dzieciom rysunków.


Bajkowe postacie kolorowanki - bajkowy pies

Bajkowe postacie kolorowanki - bajkowy pies

Gdy meta jest blisko trzeba wytężyć wszystkie swoje siły, by do nie dobiec pierwszy. Kolorowanka do druku z psem w roli głównej.


Kolorowanka – super bohater

Kolorowanka – super bohater

    Nie potrafisz narysować pingwina, a może nie radzisz sobie z koparką, nie masz pojęcia jak wygląda kapibara? Idealna pomocą w tym zadaniu będą kolorowanki do druku. Które można pobrać z internetu w dowolnej ilości i wzorze.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone