Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla rodziców


Artykuły do przedruku

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Higiena odzieży

              Odzież naszego dziecka powinna być dostosowana do pory roku i panujących warunków atmosferycznych. Rodzice często popełniają błąd nadmiernie ubierając dziecko. Przesadne ubieranie dziecka powoduje jego przegrzanie, a w konsekwencji utratę jego naturalnej odporności, przez co staje się ono wrażliwe na zakażenia. Aby sprawdzić czy dziecko nie jest przegrzane, dotykamy jego karku, jeśli jest spocony, jest to syganł, że dziecku jest za gorąco. Należy także dbać o to, aby dziecko nie marzło, w tym celu sprawdzamy jego rączki i nóżki czy nie są zimne.

            Ciasny i niedobrany rozmiarem ubiór, krępuje ruchy dziecka. Należy również pamiętać, aby tkaniny z jakich uszyte są stroje dla dziecka przepuszczały powietrze (zwłaszcza latem kiedy dziecko się nadmiernie poci).

Ciekawe produkty
Podobne tematy

Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone