Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wycinanki

Home -> Wycinanki

Magdalena Tomkowska
Wycinanki na cały rok szkolny

Wycinanki na cały rok szkolny

Cena: 17,00 zł

Polecamy: www.edukacyjna.pl
				   
Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7134-331-5
Format: A4, Stron: 16+40
Okładka: teczka
Teczka Wycinanik zawiera w sobie proste do zrobienia zabawki, dekoracje czy też karty. Szczególnie nadaje się dla uczniów z klas 1 do 3. Znaleźć tu można różne ozdoby na Wielkanoc i na Boże Narodzenie oraz życzenia dla taty, mamy, babci, dziadka, dla nauczycieli jak również samolot, wiatrak, maski na zabawę i inne wycinanik.

Dzieci mają dużą dowolność jak je ozdobić oraz pomalować co sprawia, że każda praca może być unikalna mimo, że wykonana z tego samego wzoru.

Dodatkowo w zestawie znajduje się również zeszyt, który daje pomysły jak wykonać dodatkowe elementy z bibuły, waty czy brokatu a zdjęcia ukazują jak wygląda finalny produkt po złożeniu lub sklejeniu.Wycinanki na cały rok szkolny
17,00 zł
Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone