Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Jesienny bukiet

Origami płaskie z kwadratów

"Jesienny bukiet"

013_origami.jpg

Do wykonania "Jesiennego bukietu", potrzebne są kolorowe kwadraciki o wymiarach 4cm x 4cm oraz klej.

Ten rodzaj origami podobnie jak origami z kółek jest ciekawą alternatywą a może raczej uzupełnieniem dla zwykłego origami. Tworzenie takich obrazów wymaga nieco twórczego podejścia i zachęca dzieci do wytężonej pracy a dzięki gotowym elementom praca wygląda profesjonalnie eliminując ewentualne nierówności tak obecne w zwykłych, popularnych wydzierankach.

By realizować tego typu obrazy wystarczy zatem jedynie trochę różnokolorowych kwadracików i garść pomysłów. Zachęcamy do twóczego podejścia do pracy. Gdy jednak nam go zabraknie możemy na początek wydrukować którąś z naszych kolorowanek i spróbować dopasować kwadraciki składając je w różne formy do istniejącej już kolorowanki.

Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone