Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Biblia

    Biblia to dla chrześcijanina najważniejsza księga. Jednak wydarzenia, które wydarzyły się nawet tysiące lat temu były osadzone w innej kulturze mogą być niezrozumiałe dla współcześnie mieszkających tam ludzi nie mówiąc już o nas, którzy z kulturą wschodu niewiele mamy wspólnego. Dlatego warto korzystać z różnych opracowań, które tłumaczą co oznaczają niekiedy słabo już rozumiane konstrukcje gramatyczne czy też obyczajowe.

Remigiusz Popowski SDB
Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu

Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu

Cena: 152,00 zł

Polecamy: www.tolle.pl

     Ten słownik grecko-polski Nowego Testamentu to wspaniałe dzieło, które z pewnością pomoże tym, którzy chcą się uczyć tego języka, by zgłębiać swoją wiedzę na tematy wiary chrześcijańskiej. Jak wiadomo tłumaczenia często wnoszą ze sobą pewne uproszczenia i zniekształcenia, dlatego niektórzy decydują się na naukę tego języka, by skuteczniej poznawać naszą wiare.
Praca zbiorowa
Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu [duży format]

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu [duży format]

Cena: 58,00 zł

Polecamy: www.tolle.pl

   Pismo Święte Stary i Nowy Testament, kolejne już wydanie. Z każdym nowym wnoszone były poprawki oraz uzupełniane wstępy, które coraz lepiej ukazywały i tłumaczyły prawdy zawarte na kartach Biblii na nasz języki i na naszą kulturę.
Gianfranco Ravasi
Psalmy cz.2

Psalmy cz.2

Cena: 53,99 zł

Polecamy: www.tolle.pl

    Psalmy to jedna z najczęściej przytaczanych części w Piśmie Świętym. Jest ona bardzo często śpiewana oraz z niej często wyciągane są fragmenty a w oparciu o nie tworzone są pieśni i utwory nowoczesne.

Tym razem znakomity biblista zajął się opisem tejże właśnie księgi w której opisuje różne metody pracy nad nimi i daje wiele wskazówek jak czytać i jak rozpoznawać symbole w niej zawarte.
Bp Antoni Długosz
Dobry Bóg mówi do nas

Dobry Bóg mówi do nas

Cena: 47,00 zł

Polecamy: www.tolle.pl

    To opracowanie Biblii dla dzieci bogate jest w wiele kolorowych zdjęć, map i ilustracji i zostało tak zaprojektowane, by ułatwić dzieciom dostęp do wydarzeń, które kiedyś się wydarzyły a najlepiej by to one same poczuły, że to dotyczy ich własnego życia.

Autorem opracowania tej Biblii jest znany i ceniony biskup Antoni Długosz pracujący niestrudzenie na rzecz dzieci.
Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone