Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Biblia

    Biblia to dla chrześcijanina najważniejsza księga. Jednak wydarzenia, które wydarzyły się nawet tysiące lat temu były osadzone w innej kulturze mogą być niezrozumiałe dla współcześnie mieszkających tam ludzi nie mówiąc już o nas, którzy z kulturą wschodu niewiele mamy wspólnego. Dlatego warto korzystać z różnych opracowań, które tłumaczą co oznaczają niekiedy słabo już rozumiane konstrukcje gramatyczne czy też obyczajowe.

Remigiusz Popowski SDB
Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu

Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu

Cena: 152,00 zł

Polecamy: www.tolle.pl

     Ten słownik grecko-polski Nowego Testamentu to wspaniałe dzieło, które z pewnością pomoże tym, którzy chcą się uczyć tego języka, by zgłębiać swoją wiedzę na tematy wiary chrześcijańskiej. Jak wiadomo tłumaczenia często wnoszą ze sobą pewne uproszczenia i zniekształcenia, dlatego niektórzy decydują się na naukę tego języka, by skuteczniej poznawać naszą wiare.
Praca zbiorowa
Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu [duży format]

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu [duży format]

Cena: 58,00 zł

Polecamy: www.tolle.pl

   Pismo Święte Stary i Nowy Testament, kolejne już wydanie. Z każdym nowym wnoszone były poprawki oraz uzupełniane wstępy, które coraz lepiej ukazywały i tłumaczyły prawdy zawarte na kartach Biblii na nasz języki i na naszą kulturę.
Gianfranco Ravasi
Psalmy cz.2

Psalmy cz.2

Cena: 53,99 zł

Polecamy: www.tolle.pl

    Psalmy to jedna z najczęściej przytaczanych części w Piśmie Świętym. Jest ona bardzo często śpiewana oraz z niej często wyciągane są fragmenty a w oparciu o nie tworzone są pieśni i utwory nowoczesne.

Tym razem znakomity biblista zajął się opisem tejże właśnie księgi w której opisuje różne metody pracy nad nimi i daje wiele wskazówek jak czytać i jak rozpoznawać symbole w niej zawarte.
Bp Antoni Długosz
Dobry Bóg mówi do nas

Dobry Bóg mówi do nas

Cena: 47,00 zł

Polecamy: www.tolle.pl

    To opracowanie Biblii dla dzieci bogate jest w wiele kolorowych zdjęć, map i ilustracji i zostało tak zaprojektowane, by ułatwić dzieciom dostęp do wydarzeń, które kiedyś się wydarzyły a najlepiej by to one same poczuły, że to dotyczy ich własnego życia.

Autorem opracowania tej Biblii jest znany i ceniony biskup Antoni Długosz pracujący niestrudzenie na rzecz dzieci.
Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone