Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wychowanie

dzieci Jak właściwie rozwiązywać konflikty

Każdy człowiek ma inne poglądy, opinie, zapatrywania na różne sprawy. Każdy ma też inny charakter, temperament jeden jest pobudliwy, wybuchowy, drażliwy inny bardziej uległy, spokojny. W związku z tym, dochodzi między ludźmi do konfliktów, których często nie umieją we właściwy sposób rozwiązywać.             
czytaj więcej...

dzieci Jak właściwie karać dziecko

Nigdy nagana nie powinna być mszczeniem się, czy też wyżywaniem się na dziecku, lub kimkolwiek. Jeśli udzielamy kary swojemu dziecku to należy zrobić to z miłością i z miłości do niego.             
czytaj więcej...

dzieci Kiedy odciąć pępowinę - nadopiekuńczość rodziców wobec dorosłych dzieci

...„dorosłe dzieci” lepiej czy gorzej wychowane, same mają już swój osąd, a gdy ktoś im zabiera wolność i ciągle poucza to zachowuje się trochę samolubnie, próbując sobie kogoś podporządkować.             
czytaj więcej...

dzieci Stop przemocy w rodzinie

Kto styka się z dziećmi wie jak często swoim zachowaniem mogą wyprowadzić człowieka z równowagi, przez swój krzyk i złość, ale jak będziemy tym samym im odpowiadać to do niczego to nie doprowadzi, nie chodzi przecież o próbę sił tylko o nauczenie ich czegoś...             
czytaj więcej...

dzieci Jak poskromić małego złośnika?

Często dzieciaki się złoszczą, nie chcą nas słuchać, są niegrzeczne. Jak zwrócić mu uwagę, co powiedzieć aby nasze pouczenie odniosło pożadany skutek???             
czytaj więcej...


Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone