Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Znajdź różnice


1 2 3 4 Następna

Znajdź różnice - zajace

Znajdź różnice - zajace

    Do tego zadania będzie potrzebne wnikliwe i bystre oko. Łamigłówka typu znajdź różnice pomiędzy różnymi wersjami obrazków.Różnice dla dzieci

Różnice dla dzieci

   Porównaj te obrazki i znajdź różnice pomiędzy nimi. Dzieci nie mogą się przecież zbyt długo nudzić. Tego typu zabawy warto jest mieć pod ręką, by w razie potrzeby przekazać wydruki dzieciom.


Znajdź różnice między obrazkami - dom

Znajdź różnice między obrazkami - dom

   Znajdź różnice między obrazkami. Tych różnic powinno być osiem. Łamigłówki do wydruku i do przekazania dzieciom przydatne w szczególności w pochmurne, deszczowe dni.


Znajdź różnice między obrazkami

Znajdź różnice między obrazkami

   Czyżby to był rynek jakiegoś miasta? Możliwe. Ważne jest jednak to, że nastąpiły pewne zmiany. Naszym zadaniem jest odszukanie tych różnic


Znajdź różnice między obrazkami

Znajdź różnice między obrazkami

    Świat jak wiemy zmienia się codziennie. Wystarczy porównać zdjęcia zrobione jakiś czas temu z tym co zobaczymy dzisiaj w tym samym miejscu. Wydrukuj i przekaż dziecku obrazki niech znajdzie różnice pomiędzy nimi.
1 2 3 4 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone