Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanka rower


1

Kolorowanka rower górski

Kolorowanka rower górski

    Z chwilą, gdy na zewnątrz robi się wzglęnie ciepło na ulicach zaczyna się roić od rowerzystów. Wiele osób po zimie zaczyna swoją przygodę na jednośladzie. Na tej kolorowance prezentujemy rower górski. Zapraszamy do drukowania.

Kolorowanki rowery

Kolorowanki rowery

    To jest kolejny rower górski z przerzutkami, które znakomicie pomagają w podróży. Dziś już nie trzeba pchać roweru pod nawet niewielką górkę. Teraz można włączyć niski bieg i powoli lecz metr za metrem przesuwać się do przodu. Kolorowanka do druku dla dzieci. Zapraszamy do przekazywania im kopii.


Kolorowanka rowerzysta

Kolorowanka rowerzysta

    Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci, które lubią ten sport, by wydrukowali swoim pociechom tę kolorowankę dotyczącą jazdy na rowerze i to nie byle jakiej.


Kolorowanka rower górski - malowanka

Kolorowanka rower górski - malowanka

   Zapraszamy do pokolorowania kolejnego jednośladu. Te dzieci, które lubią od czasu do czasu wsiąść na rower a także kolorować polecamy wydrukować te właśnie kolorowanki o interesującej ich tematyce.


Kolorowanka rower z amorytzatorem

Kolorowanka rower z amorytzatorem

    Kolorowanka z rowerem w roli głównej. Ten rower to nie jest jakiś prosty model. W swoim wyposażeniu ma amorytzator, który ułatwia i sprawia, że jest znacznie mniej uciążliwa w pofalowanym terenie. Zapraszamy do drukowania malowanki i przekazywania dzieciom.


Kolorowanka - nowoczesny rower

Kolorowanka - nowoczesny rower

    Dzisiaj rowery wyglądają zupełnie inaczej niż dawniej. Wiele z nich ma amortyzatory, przerzutki i inne udogodnienia pozwalające cieszyć się mniej uciążliwą jazdą w terenie górskim. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanka mały rower

Kolorowanka mały rower

   Są różne rodzaje rowerów - terenowe, wyścigowe, przeznaczone do akrobacji sportowych, dziecięce, trekingowe itd. Ten wygląda na sprzęt do akrobacji, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie... Zapraszamy do drukowania kolorowanki i przekazywania dzieciom.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS
Konkurs pt: "Oznaki wiosny" został rozstrzygnięty. Zobacz laureatów konkursu...   

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone