Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki ubrania


1

Kolorowanki ubrania - kurtka

Kolorowanki ubrania - kurtka

    Kurtka to bardzo przydatne ubranie z którego korzysta się niemal codziennie w porach roku, w których słoneczko nie ogrzewa wystarczająco ziemii. Zapraszamy do drukowania tej kolorowanki dzieciom.

Kolorowanki ubrania - bluzka

Kolorowanki ubrania - bluzka

   Dla tych, którzy szukają kolorowanek o różnej tematyce tu prezentujemy malowanki z kategorii ubrania. Tym razem do pokolorowania możemy dziecku przekazać kolorowankę z bluzką.


Kolorowanki ubrania - rękawiczki

Kolorowanki ubrania - rękawiczki

    Gdy na zewnątrz pojawia się śnieg, czy nawet wtedy gdy go nie ma ale jest niska temperatura to często sięgamy po rękawiczki, by chronić dłonie przez wyziębieniem. Teraz zapraszamy rodziców by wydrukowali dzieciom tę kolorowankę i przekazali wraz z kredkami.


Kolorowanki ubrania - płaszcz

Kolorowanki ubrania - płaszcz

    Jak wiadomo bluzka sprawdza się doskonale, gdy jest bardzo ciepło. Jeśli natomiast pojawi się silny wiatr lub chłód wówczas warto nałożyć dodatkowo płaszcz, który uchroni przez wyziębnięciem nasz organizm. Wydrukujmy zatem kolorowankę z tym pożytecznym przedmiotem i przekażmy ją dziecku do pokolorowania.


Kolorowanki ubrania - bluzka malowanka

Kolorowanki ubrania - bluzka malowanka

Prosta malowanka do druku z kategorii ubrania zawiera koszulę która ma kieszonkę i kołnierz wraz z krawatem. Kolorowankę można pobrać i wydrukować na swoje drukarce.

Kolorowanka - skarpety

Kolorowanka - skarpety

Bardzo prosta kolorowanka zawierające dwie ciepłe skarpetki jest przeznaczona dla małych dzieci poziom trudności jest niewielki.

Kolorowanka - klapki

Kolorowanka - klapki

Bardzo prosta malowanka do pokolorowania zawierająca klapki do kąpieli lub na basen wydrukujmy i przekażmy ją najmłodszym dzieciom.

Kolorowanka - buty sportowe

Kolorowanka - buty sportowe

Kolorowanka z serii ubiór przedstawiająca obuwie sportowe lekkie. Malowanka przeznaczona do wydruku, dla dzieci.

Kolorowanka - kapelusz

Kolorowanka - kapelusz

Prosta malowanka dla najmłodszych. Zachęcamy do wydrukowania i przekazania tej malowanki własnym dzieciom wraz z przyborami do kolorowania. Malowanka z kategorii nakrycia na głowę.
1

Wyszukaj na stronieKONKURS
Konkurs pt: "Oznaki wiosny" został rozstrzygnięty. Zobacz laureatów konkursu...   

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone