Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wykreślanki dla dzieci


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wykreślanki do druku - miesiące

Wykreślanki do druku - miesiące

    Każdy miesiąc ma swoją nazwę. Warto je znać. Te wszystkie nazwy zawarte zostały w  w tej wykreślance. Zadaniem dziecka po otrzymaniu wydrukowanej wykreślanki jest odszukanie i zaznaczenie ich na wydruku. Pamiętajmy, że mogą być poumieszczane w różnych kierunkach.Wykreślanki do druku - kontynenty

Wykreślanki do druku - kontynenty

    Kula ziemska składa się z siedmiu kontynentów. Zadaniem dziecka, które otrzyma tą wydrukowaną wykreślankę jest odnalezienie ich pośród zlepku róznych liter. Warto zapamiętać to, że trzeba szukać w linii prostej ale również pod skosem jak również w odwrotnym kierunku.


Wykreślanki do druku - kuchnia

Wykreślanki do druku - kuchnia

     Kuchnia zawiera w sobie dużo przedmiotów. Nazwy tych właśnie rzeczy należy odnaleźć w tej wykreślance, która ukrywa je w sobie pośród chaotycznych literek. Trzeba ich odnaleźć czternaście. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Wykreślanki do druku - kuchnia

Wykreślanki do druku - kuchnia

   Ponieważ każdy z nas potrzebuje pożywienia, by normalnie funkcjonować kuchnia jest bardzo ważnym miejscem dla nas. Ta wykreślanka dotyczy właśnie tego pomieszczenia oraz elementów, które do niej należą.


Wykreślanki do druku - miasta

Wykreślanki do druku - miasta

    Polska ma w sobie sporo miast. Jedne są większe inne mniejsze. Małą część tych większych miast zawarliśmy w tej wykreślance, którą warto wydrukować i przekazać dzieciom, by odnalazły ukryte miasta. Jest ich dwadzieścia siedem. Zaprszamy do zabawy.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone