Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wykreślanki dla dzieci


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wykreślanki do druku - zawody

Wykreślanki do druku - zawody

    Ludzie wykonują różne zawody warto wiedzieć jakie są dostępne, by w przyszłości samemu dobrze wybrać taki do którego mamy predyspozycje i którego wykonywanie nas choć trochę cieszy. W wykreślance zawarte jest osiemnaście różnych zawodów. Zachęcamy zatem rodziców do drukowania i przekazywania dzieciom wykreślanki. Być może warto zapytać, czy któryś z wymienionych zawodów nie interesuje dziecka i czy nie chciałoby go wykonywać w przyszłości?Wykreślanki do druku - komputerowe

Wykreślanki do druku - komputerowe

    Tym razem do wydrukowania dzieciom polecamy wykreślankę związaną z tematyką komputerową.


Wykreślanki do druku - drzewa

Wykreślanki do druku - drzewa

    Drzewa to ważne rośliny na kuli ziemskiej. Jest ich całkiem sporo a także dużo rodzajów. Tym razem wykreślanka zawiera trochę nazw drzew. Zapraszamy do druku.


Wykreślanki do druku - samochody

Wykreślanki do druku - samochody

    Wykreślanka ukrywa w swoich zasobach różne marki samochodowe zachęcając rodziców do wydruku, zaś dzieci do odszukania ich i zakreślenia. Zapraszamy do korzystania.


Wykreślanki do druku - dom

Wykreślanki do druku - dom

   Dom składa się z wielu elementów jak również jest w nim dużo przedmiotów. To właśnie stało się tematem niniejszej wykreślanki, którą warto wydrukować i przekazać dzieciom.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone