Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wykreślanki do druku


1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wykreślanki dla dzieci - zawody

Wykreślanki dla dzieci - zawody

    To jak ważna jest praca ludzka nie wątpi chyba żaden dorosły człowiek. Dziecku też warto wpoić tą zasadę, by umiało szanować pracę innych ludzi. Pierwszym krokiem może być zainteresowanie go różnymi zawodami wykonywanymi przez różnych ludzi. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej wykreślanki.Wykreślanki dla dzieci - państwa

Wykreślanki dla dzieci - państwa

   Europa składa się z wielu państw. Dziś spróbujemy wyliczyć choćby część z nich na naszej wykreślance. Zapraszamy do druku i przekazania dziecku, by odnalazł nazwy państw w gąszczu literek. Pamiętajmy, że trzeba szukać nie tylko od lewej do prawej lub też z góry na dół. Wyrazy mogą być ułożone również pod skosem jak i w odwrotnym kierunku.


Wykreślanki dla dzieci - miesiące

Wykreślanki dla dzieci - miesiące

   Ponieważ rok ma dwanaście miesięcy niniejsza wykreślanka ma też tyle nazw do odnalezienia. Polecamy ją wszystkim zarówno tym, którzy znają na pamięć nazwy miesięcy jak również tym, którzy mają problem z ich zapamiętaniem. Zapraszamy do druki i przekazywania dzieciom.


Wykreślanki dla dzieci - miasta

Wykreślanki dla dzieci - miasta

    Polska zawiera w sobie wiele miast, które często słyną z różnych powodów. Warto je poznać, bo często kryją one w sobie wiele ciekawych zabytków, zamków a każdy z nich ma swoją historię...


Wykreślanki dla dzieci - kuchnia

Wykreślanki dla dzieci - kuchnia

Kuchnia zawiera w sobie sporo przedmiotów. Jest to pomieszczenie, które ma ich chyba najwięcej. Zapraszamy zatem po wydrukowaniu i przekazaniu dziecku do odszukania ich wśród gąszczu literek tej wykreślanki.
1 2 3 4 5 6 7 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone