Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Wykreślanki do druku


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wykreślanki dla dzieci - góry

Wykreślanki dla dzieci - góry

    Polska w swoich granicach ma trochę gór i choć nie ma ich bardzo dużo to jednak mamy ich trochę. Ta łamigłówka prezentuje różne góry. Zadaniem dziecka po otrzymaniu wydruku jest odnalezienie tych gór spośród różnych literek.Wykreślanki dla dzieci - ryby

Wykreślanki dla dzieci - ryby

    Wiele ryb żyje w wodach słonych morskich jak i w słodkich wodach naszych rzek czy jezior. Warto wiedzieć jakie ryby występują na świecie. Ta wykreślanka ukazuje małą część ryb żyjących na świecie. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki.


Wykreślanki dla dzieci - w sklepie

Wykreślanki dla dzieci - w sklepie

   Zakupy to temat, który raczej cieszy w szczególności, gdy idziemy do naszego ulubionego sklepu np. sportowego, księgarni czy dla innych sklepu z odzieżą... Wydrukujmy więc wykreślankę i przekażmy dziecku, którego zadaniem jest wyłowienie różnych słów związanych z tematyką zakupy z gęstwiny chaotycznych literek.


Wykreślanki dla dzieci - sklepy

Wykreślanki dla dzieci - sklepy

    Każdy sklep można odpowidnio sklasyfikować pod względem sprzedawanego w nim towaru. Dla książek będzie to księgarnia, dla pieczywa piekarnia, gdy sprzedawane jest wiele różnych towarów to może to być supermarket lub też sklep wielobranżowy. Nazwy różnych rodzajów sklepów zostały ukryte w wykreślance a zadaniem dziecka po otrzymaniu wydruku jest odnalezienie i zakreślenie poszczególnych nazw.


Wykreślanki dla dzieci - Azja

Wykreślanki dla dzieci - Azja

   W skład Azji wchodzi dość sporo państw. Największym z nich pod względem zajmowanego obszaru jest Rosja, choć pod względem ludności znacznie ustępuje Chinom i Indiom. Zapraszamy do druku wykreślanki i przekazania jej dzieciom.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone