Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Wykreślanki do druku


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wykreślanki dla dzieci - dzikie zwierzęta

Wykreślanki dla dzieci - dzikie zwierzęta

    W Polsce żyje dość sporo dzikich zwierząt, jednak nie często je spotykamy gdyż najczęściej to przed człowiekiem uciekają a ponieważ węch mają bardzo dobry to z daleka wiedzą, że ktoś się zbliża. Ta wykreślanka zawiera nazwy dzikich zwierząt a zadaniem dziecka po otrzymaniu wydruku jest odnalezienie ich w gąszczu literek.Wykreślanki dla dzieci - planety

Wykreślanki dla dzieci - planety

   Układ słoneczny składa się z wielu planet. Warto wiedzieć jakie nazwy mają poszczególne z nich. W centralnym miejscu jest Słońce a wokół niego krążą różne planety. Zadaniem dziecka w tej wykreślance jest odnalezienie tych planet pośród zlepka różnych literek. Zapraszamy do druku i przekazania dzieciom tej wykreślanki.


Wykreślanki dla dzieci - zwięrzeta hodowlane

Wykreślanki dla dzieci - zwięrzeta hodowlane

    Dzięki zwierzętom domowym mamy produktów takich jak mleko, masło czy sery. Dla niejednego człowieka psy stają się wiernymi przyjaciółmi. O tej właśnie tematyce jest niniesza wykreślanka, którą polecamy wydrukować i przekazać dzieciom.


Wykreślanki dla dzieci - Afryka

Wykreślanki dla dzieci - Afryka

    Ta edukacyjna wykreślanka uczy dzieci nie tylko spostrzegawczości ale również utrwala nazwy państw wchodzących w skład dużego kontynentu afykańskiego. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom wykreślanki.


Wykreślanki dla dzieci - łazienka

Wykreślanki dla dzieci - łazienka

    Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie z którego często się korzysta. Choć dawniej niekiedy nie było jej w domach to teraz ciężko sobie to wyobrazić. Ta wykreślanka dotyczy właśnie łazienki i przedmiotów w niej zawartych.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone