Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Wykreślanki do druku


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wykreślanki dla dzieci - dom

Wykreślanki dla dzieci - dom

    Dom to miejsce, gdzie spędza się dość sporo czasu. Zawiera on często też sporo sprzętów, które są bardzo przydatne w codziennym życiu. O tej też tematyce jest niniesza wykreślanka. Zachęcamy do druku i przekazywania jej dzieciom.Wykreślanki dla dzieci - człowiek

Wykreślanki dla dzieci - człowiek

    Człowiek to bardzo skomplikowana istota. Zawiera w sobie bardzo dużo różnych narządów, które pomagają mu funkcjonować i bez nich najczęściej w ogłe nie bylibyśmy w stanie żyć. Są to więc bardzo ważne elementy o istnieniu których warto wiedzieć i o które trzeba dbać. Edukacyjna wykreślanka do druku i przekazania dzieciom.


Wykreślanki dla dzieci - sporty

Wykreślanki dla dzieci - sporty

   Człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje przynajmniej od czasu do czasu wykonywać ćwiczenia fizyczne. Ich brak może doprowadzić do poważnych chorób. Oczywiście nie musi tego robić zawodowo. Zapraszamy do druku i do przekazania dzieciom wykreślanki z ukrytymi dyscyplinami sportowymi.


Wykreślanki dla dzieci - ciasta

Wykreślanki dla dzieci - ciasta

    Wykreślanka pełna smakołyków zawartych w chaotycznym zestawie literek. Warto odnaleźć je i poprosić rodziców, by może coś z tego zrobili na deser? Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom wykreślanki o tematyce ciasta...


Wykreślanki dla dzieci - rośliny

Wykreślanki dla dzieci - rośliny

   Rośliny to jedne z ważniejszych elementów naszego krajobrazu. Zjadamy na co dzień dużo produktów spożywczych zawierających w swoim składzie rośliny. Ta wykreślanka dotyczy ich właśnie. Zapraszamy do przekazywania dzieciom wydruku tej łamigłówki.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone